Na vaše děti tu mimo jiné čeká zcela nová čtyřskluzavka, trampolíny, nafukovací krokodýl, skákací hora, pavoučí věž a labyrint prolézaček. Herna je rozdělena do několika zón podle věku, takže si na své přijdou jak ta nejmenší zvířátka, tak i větší šelmy do 15 let. Všichni ovšem musí přijít s povinným doprovodem.

Než se děti vyřádí, můžete posedět v příjemné restauraci u kávy či něčeho dobrého k snědku a sledovat své ratolesti na obrazovkách. V jídelním lístku najdete pizzu, špagety, kuřecí steaky, hamburgery, saláty nebo u dětí velmi oblíbený řízek a smažený sýr. Lvíček dále nabízí až 50 druhů kopečkové zmrzliny, domácí palačinky a mnoho dalších dobrot. 

Zábavní centrum najdete na adrese V Hliníku 1318/12, Plzeň – Černice, otevřeno mají denně až do 19 hodin a celodenní vstupné pořídíte od 169,- do 249,- Kč za jedno dítě. 

S každodenním provozem pomáhá pokladní systém Dotykačka, který zajišťuje rychlou a bezproblémovou obsluhu, vede skladové hospodářství a dodává majitelům přesné informace o zaměstnancích i tržbách. Díky Vzdálené správě lze filtrovat nejrůznější sestavy, analyzovat úspěšnost toho kterého produktu, hromadně naskladňovat zboží od dodavatelů nebo odesílat data do účetního systému. EET tak mají pod kontrolou, v případě komplikací se mohou spolehnout na non-stop linku technické podpory a nové informace získávají na školení pro zákazníky zdarma

Tři otázky na konec:

Proč jste se rozhodli zrovna pro dětské zábavní centrum?

Moc se nám líbil projekt dětských center v Holandsku a zrovna v té době jsme také měli malé děti. V dnešní digitální době jsme byli nadšení z aktivní zábavy dětí i rodičů.

Co vám nejvíce komplikuje podnikání?

Jedním slovem - byrokracie.

Jaké máte plány/vize/sny do budoucna?

Neustále vylepšovat nabízené služby, rozšiřovat nabídku atrakcí.

 

Dětský svět Lvíček  Další zákazníci Dotykačky

 

 

Získejte naši pokladnu již dnes a podnikejte s Dotykačkou
 

Za tuto cenu získáte nejen spolehlivou pokladnu, ale také NONSTOP technickou podporu zdarma, která funguje i o víkendu, aktualizace pokladního softwaru zdarma, školení pro zákazníky zdarma a více než 70 funkcí jako je mobilní číšník, rezervační systém a objednávkový systém!

Chci koupit pokladnu  Chci domluvit schůzku

 

 

Vyzvedněte si pokladnu přímo na naši pobočce v Praze nebo v Brně
 

Za pokladnu můžete zaplatit v hotovosti a vyzvednout si ji osobně přímo na naši pobočce v Praze nebo v Brně. Náš personál je připraven vám zodpovědět vaše dotazy a pomoci vám s nákupem pokladny.