Proč zvolila zrovna ponožky? Je to konec konců praktické zboží, které bude každý vždy potřebovat. Kromě ponožek ale můžete nakoupit i pyžama, spodní prádlo, punčochy, čepičky a další doplňkové zboží pro děti i dospělé. Sortiment je opravdu krásný, vybere si skutečně každý. Ponožky jsou úhledně srovnané v malých regálcích a celá prodejna působí jednoduchým nikoliv však strohým dojmem. Provozovna na ulici 28. října navíc funguje jako pobočka Zásilkovny.

Paní Štefková podniká většinu svého života. Měla možnost si vyzkoušet i zaměstnanecký poměr, takže může srovnávat a sama tvrdí, že každé má svoje výhody. Nyní má tři stálé zaměstnance a brigádnici a je spokojená. Má několik stálých zákazníků, kteří se opakovaně a rádi vracejí, ty nové by měla přilákat chystaná reklama na sociálních sítích nebo v tramvajích.

Na všech provozovnách pomáhá pokladní systém Dotykačka kompletní s licencí Naplno. Na zákaznickém displeji promítají reklamu, pracují s dárkovými poukazy a díky platebnímu terminálu mohou přijímat od zákazníků karty. Zboží si naskladňují na jeden centrální sklad, ze kterého ho přeskladní na jednotlivé pobočky. Ve vzdálené správě intenzivně využívají grafy a analýzy, které jim pomáhají při tvorbě objednávek. Aktuálně zvažují pořízení kamerového systému Netrex a dolaďují propojení s účetním softwarem Money S3.

Tři otázky na konec:

Řešila jste již nějaké technické potíže s pokladnou?

Zatím jsem nemusela řešit nic závažného, s instalací první pokladny mi pomohla obchodní zástupkyně, další už jsme si instalovali a nastavovali sami. Je to opravdu snadné. Trochu nás zlobil platební terminál, ale to je již také vyřešeno. Celkově tak mohu přístup lidí z Dotykačky jedině pochválit.

Zvažujete založení e-shopu?

Ano, už se na něm pracuje, ale bude pouze velkoobchodní.

Jaké máte plány do budoucna?

Do měsíce bychom rádi otevřeli třetí prodejnu, to je asi nejbližší cíl, co se týká plánování.

 

 

Madopo socks na Facebooku  Další zákazníci Dotykačky

 

 

Získejte naši pokladnu již dnes a podnikejte s Dotykačkou
 

Za tuto cenu získáte nejen spolehlivou pokladnu, ale také NONSTOP technickou podporu zdarma, která funguje i o víkendu, aktualizace pokladního softwaru zdarma, školení pro zákazníky zdarma a více než 70 funkcí jako je mobilní číšník, rezervační systém a objednávkový systém!

Chci koupit pokladnu   Chci domluvit schůzku

 

 

Vyzvedněte si pokladnu přímo na naši pobočce v Praze nebo v Brně
 

Za pokladnu můžete zaplatit v hotovosti a vyzvednout si ji osobně přímo na naši pobočce v Praze nebo v Brně. Náš personál je připraven vám zodpovědět vaše dotazy a pomoci vám s nákupem pokladny.