Zakladatelem je pan Petr Kuchár, který je v gastro oboru vyučen a pohybuje se v něm od ukončení školy, tedy prakticky celý život. Na otázku proč zrovna Řecko odpovídá: “Máme Řecko rádi a také tam již přes dvacet let žije naše dlouholetá kamarádka, od které máme sesbírané receptury na originální pokrmy.”

Fresh Greek bistro je v provozu asi dva měsíce, takže menu se zatím stále ladí. Už nyní ale máte možnost ochutnat např. Fresh Greek salát z čerstvé zeleniny a cizrny s koriandrem, olivami a sýrem Feta, který můžeme určitě doporučit. Příjemnou a rozhodně ekologickou záležitostí je nádobí z recyklovatelného tvrdého papíru, do kterého vám naservírují vaše oblíbené jídlo a to nejen pokud si ho chcete odnést s sebou, ale i pro konzumaci na místě. Z nápojů kromě klasiky nabízí řecké pivo a víno, ouzo, Metaxu, ledový čaj, domácí limonády a nejrůznější koktejly. 

Na všech pobočkách používají pokladní systém Dotykačka, momentálně mají čtyři pokladny včetně platebních terminálů od ČSOB a zákaznických displejů. Používají základní funkce licence Snadno, chválí dostupnost technické podpory a chystají se Dotykačku používat v budoucnu v každé další otevřené provozovně. Systém hodnotí jako velmi jednoduchý, spolehlivý a intuitivní na ovládání a celkově jsou spokojení. Za pokladní systém Dotykačka přejeme mnoho spokojených zákazníků a krásné léto!

Tři otázky na konec:

Už vás navštívila kontrola z finančního úřadu a jak případně probíhala?

FÚ nás navštívil již několikrát za dobu našeho podnikání a vše vždy proběhlo v naprostém pořádku.

Máte kuchaře přímo z Řecka? A pořádáte nějaké ochutnávky nebo zážitkové akce?

Vyloženě řecké kuchaře nemáme, ale zaměstnance si samozřejmě pečlivě vybíráme, vaříme podle originálních receptur a z kvalitních a čerstvých surovin. Ochutnávky, nebo zážitkové akce zatím nejsou v plánu.

A jaké jsou plány do budoucna?

Plány na 2-3 roky dopředu jsou takové, že chceme otevřít pobočku našeho řeckého bistra a již zmíněné pobočky italských bister v OD Kaufland, se kterým spolupracujeme již několik let.

 

Fresh Greek  Další zákazníci Dotykačky

 

 

Získejte naši pokladnu již dnes a podnikejte s Dotykačkou
 

Za tuto cenu získáte nejen spolehlivou pokladnu, ale také NONSTOP technickou podporu zdarma, která funguje i o víkendu, aktualizace pokladního softwaru zdarma, školení pro zákazníky zdarma a více než 70 funkcí jako je mobilní číšník, rezervační systém a objednávkový systém!

Chci koupit pokladnu   Chci domluvit schůzku

 

 

Vyzvedněte si pokladnu přímo na naši pobočce v Praze nebo v Brně
 

Za pokladnu můžete zaplatit v hotovosti a vyzvednout si ji osobně přímo na naši pobočce v Praze nebo v Brně. Náš personál je připraven vám zodpovědět vaše dotazy a pomoci vám s nákupem pokladny.