Po deseti letech podnikání s partnerem se rozhodla osamostatnit a přestěhovala svoji provozovnu do nových prostor, které si sama navrhla a zařídila. Odvedla velký kus práce, aby vše vypadalo podle jejích představ, což je vidět na první pohled.

V prodejně je sama a působí velmi spokojeně. Je pánem svého času. Sama ale říká, že člověk musí být na sebe pes a mít disciplínu, aby dokázal skloubit práci a volný čas, na který zatím nezbývá moc sil. Květinám dává všechno.

Sortiment v DEKOfloře je velmi pestrý. Jsou tu k dostání řezané i hrnkové květiny, svíčky, dekorace, oleje do aromalampy a další krásné zboží, pro které si Denisa jezdí osobně minimálně dvakrát týdně a sama si ho vybírá. Kromě vázání květin, aranžování dekorací a prodeje v květinářství, pravidelně zajišťuje údržbu rostlin u externích zákazníků nebo se podílí na vedení odborných seminářů o vazbě květin, či se účastní květinových výstav.

Během našeho rozhovoru je v květinářství velmi živo. Přichází postupně několik zákazníků a do toho stíhá Denisa ještě reagovat na telefonáty a přijímat objednávky. Zákazníci právem nešetří slovy chvály, protože navázat krásnou kytici jí zabere sotva pár minut.

Při pořizování pokladního systému nebyla rozhodující cena, ale kvalitní hardware, jednoduché a přehledné ovládání a dostupný servis. Proto si zvolila Dotykačku a je spokojená. Oceňuje spolehlivost celého systému, vzdálenou správu a profesionální přístup všech zaměstnanců. Na zákaznickém displeji promítá fotografie svých prací a díky platebnímu terminálu od ČSOB, který má s pokladnou propojený, může přijímat platby kartou. Eviduje všechny tržby, i ty, které evidenci zatím nepodléhají, jelikož je to pohodlnější a přehlednější. Chválí znalosti a ochotu techniků na telefonu, kteří ji zatím pomohli, kdykoliv to potřebovala. A my si velmi vážíme, že si pro své podnikání vybrala právě Dotykačku.

 

Tři otázky na konec:

Kdo chodí častěji nakupovat květiny? Muži nebo ženy?

Je to trochu smutné, ale ženy. Muži samozřejmě chodí taky, ale ženy určitě častěji. Tak to prostě je.

 

Co vám ztrpčuje podnikání?

Když technika nefunguje tak, jak by měla. A taky vysoký poplatek za zábor chodníku před prodejnou, který je v Rosicích dražší než v některých částech Brna.

 

Co byste poradila začínajícím podnikatelům ve svém oboru?

Asi, že to člověk musí mít hodně rád. Ono to není jen o těch květinách, které zákazník vidí, je za tím hodně práce.
 

DEKOflora  Další zákazníci Dotykačky

 

 

Získejte naši pokladnu již dnes a podnikejte s Dotykačkou
 

Za tuto cenu získáte nejen spolehlivou pokladnu, ale také NONSTOP technickou podporu zdarma, která funguje i o víkendu, aktualizace pokladního softwaru zdarma, školení pro zákazníky zdarma a více než 70 funkcí jako je mobilní číšník, rezervační systém a objednávkový systém!

Chci koupit pokladnu   Chci domluvit schůzku

 

 

Vyzvedněte si pokladnu přímo na naši pobočce v Praze nebo v Brně
 

Za pokladnu můžete zaplatit v hotovosti a vyzvednout si ji osobně přímo na naši pobočce v Praze nebo v Brně. Náš personál je připraven vám zodpovědět vaše dotazy a pomoci vám s nákupem pokladny.