15. května 2019 se konalo slavnostní otevření nového bistra v areálu ostravského Makra. Jedná se o první bistro svého druhu v rámci sítě Maker Cash & Carry. Bistro by mělo sloužit jako businessová zastávka, kde si lidé sjednají obchodní schůzku, dále ke zpříjemnění nákupů v Makru nebo prostě jen k příjemnému posezení u kvalitní a dobré kávy. Parkovacích míst je k dispozici více než dost a vstup je umožněn i z ulice bez Makro karty, což kavárnu zpřístupňuje opravdu každému.

Pokladní systém Dotykačka měl tu čest se jako partner zúčastnit tohoto otevření a akce to byla skutečně velkolepá. Na konci červeného koberce nás u vchodu přivítaly sympatické hostesky, nabídly nám alko i nealko welcome drink a uvedly nás do samotného srdce nové kavárny. Její vybavení je velmi netradiční a přitom jednoduché a stylové. Můžete si posedět okolo stromu, který po setmění svým decentním nasvícením vytvoří nádhernou atmosféru nebo zvolit pohodlná křesílka vyrobená z vany a usednout ke stolečkům z masivního špalku.

Vše je dotaženo do posledního detailu – posezení, osvětlení, bar i nabídka. Mezi moderní vybavení patří např. i vinojet – přístroj na uchování kvality otevřené lahve vína, který garantuje jeho čerstvost po dobu až 21 dnů. Bistro tedy bude moci nabízet i dražší vína v rozlévané podobě, aniž by si zákazník musel zakoupit celou lahev. Připraveno je speciální menu, ochutnávka kávy, čajů, čokolády i vína. Pan Ptáčník a celý jeho tým se svým hostům věnují s tou největší pečlivostí. Cítíte se tu jako doma a čas tu plyne úplně jiným tempem.

Nechybí poděkování rodině, všem partnerům a slavnostní přestřižení červené pásky. Při odchodu si pak odnášíme krásnou růži na dlouhé stopce a vzpomínky na tento výjimečný gurmánský zážitek. Tímto děkujeme celému týmu Laura Coffee za pozvání a přejeme novému bistru řadu spokojených zákazníků.

Fotografie dodal pan fotograf Jiří Keisler.

 

Laura Coffee  Další zákazníci Dotykačky

 

 

Získejte naši pokladnu již dnes a podnikejte s Dotykačkou
 

Za tuto cenu získáte nejen spolehlivou pokladnu, ale také NONSTOP technickou podporu zdarma, která funguje i o víkendu, aktualizace pokladního softwaru zdarma, školení pro zákazníky zdarma a více než 70 funkcí jako je mobilní číšník, rezervační systém a objednávkový systém!

Chci koupit pokladnu   Chci domluvit schůzku

 

 

Vyzvedněte si pokladnu přímo na naši pobočce v Praze nebo v Brně
 

Za pokladnu můžete zaplatit v hotovosti a vyzvednout si ji osobně přímo na naši pobočce v Praze nebo v Brně. Náš personál je připraven vám zodpovědět vaše dotazy a pomoci vám s nákupem pokladny.