Provozovna funguje asi tři roky a nabízí bohaté snídaňové menu, denní obědovou nabídku, křupavé obložené bagety, zákusky a další dobroty, pro které se můžete zastavit v pracovní dny od 8 do 18 hodin. Kromě klasiky jako jsou vybraná káva nebo čaje můžete dobít energii ovocným či zeleninovým džusem nebo smoothiem. 

Ačkoliv mají všechny tři usměvavé ženy ekonomické vzdělání a nejsou vyučené v oboru, zajímají se o zdravou stravu a chtěli něco tzv. svého. Pečou s láskou a maximální péčí, z másla a kvalitních surovin a uspokojí i speciální požadavky zákazníků na bezlepkové, veganské nebo bezlaktózové pečivo. Na objednávku vám upečou dort přesně podle vašich přání. 

Téměř od začátku používají pokladní systém Dotykačka, který považují za spolehlivý, a především jednoduše ovladatelný. Nevedou skladové hospodářství, tudíž si vystačí se základní licencí Snadno. O instalaci a pomoc se správným nastavením se postarala ochotná obchodní zástupkyně a dosud nemuseli řešit žádný technický problém. Platby kartou přijímají na platebním terminálu společnosti B-payment, který je možné s Dotykačkou propojit, stejně jako mnoho terminálů dalších bank. Spolehlivost pokladního systému potvrdily už tři kontroly z Finanční správy, které vždy dopadly na výbornou. Pouze při jedné z nich byli upozorněni na špatný čas uvedený na účtence, za což nebyl udělen žádný postih. 

Tři otázky na konec:

Co vám nejvíce ztrpčuje podnikání?

Jedním slovem byrokracie a tento bod bych raději více nerozváděla :-)

Je něco, čeho byste chtěla dosáhnout? Máte nějaký podnikatelský cíl?

Chtěla bych vybudovat malé hospodářství, pěstovat ovoce, zeleninu, vyrábět produkty pro bistro a hlavně, aby byli zákazníci spokojeni a rádi se k nám vraceli.

Co byste poradila někomu, kdo si chce také otevřít podobnou provozovnu?

Hodně síly, nevzdávat to, a hlavně s láskou.

 

Veget bistro café  Další zákazníci Dotykačky

 

 

Získejte naši pokladnu již dnes a podnikejte s Dotykačkou
 

Za tuto cenu získáte nejen spolehlivou pokladnu, ale také NONSTOP technickou podporu zdarma, která funguje i o víkendu, aktualizace pokladního softwaru zdarma, školení pro zákazníky zdarma a více než 70 funkcí jako je mobilní číšník, rezervační systém a objednávkový systém!

Chci koupit pokladnu   Chci domluvit schůzku

 

 

Vyzvedněte si pokladnu přímo na naši pobočce v Praze nebo v Brně
 

Za pokladnu můžete zaplatit v hotovosti a vyzvednout si ji osobně přímo na naši pobočce v Praze nebo v Brně. Náš personál je připraven vám zodpovědět vaše dotazy a pomoci vám s nákupem pokladny.