Muzeum vzniklo proto, že husitství k Jižním Čechám neodmyslitelně patří, v nedalekém Trocnově se totiž narodil vojenský génius Jan Žižka. V paralelních prostorách je otevřena galerie filmových zbraní, kde si na své přijdou děti i dospělí, kteří se zde mohou vyfotit v husitském hábitu se středověkými zbraněmi. Návštěvníci mohou shlédnout videa o tom, jak probíhají přípravy bojových scén kaskadérů v historických filmech nebo jak se připravovaly šermířské scény pro počítačovou hru Kingdom Come Deliverance, kterou si můžete zahrát a vyzkoušet si, jak vypadal boj v 15. století za časů Jana Žižky. Z doplňkového prodeje si můžete zakoupit krásné sklo nebo dárky pro děti.

S vybavením interaktivní části expozice pomohla společnost Dotykačka. 14” tablety jsou zde netradičně využity jako infopulty na stěnách pro zákazníky a také jako pokladní systém, který pomáhá získávat rychlý přehled o tržbách za prodej suvenýrů v rámci doplňkového prodeje a v přehledu sortimentu. EET se zatím netýká prodeje vstupenek, suvenýry a dobové sklo ale evidovat musí. Internetové připojení a komunikace s finanční správou probíhá přes Wi-Fi a vše funguje naprosto v pořádku. Chválí si ochotu a přístup obchodní manažerky, která poskytla individuální školení i kvalitu servisu technické podpory. Dotykačku mohou zkrátka jenom doporučit.

Tři otázky na konec:

Na jaké zajímavosti se mohou návštěvníci těšit?

V expozici máme originály rekvizit, které hrály v památném filmu Otakara Vávry „Jan Žižka“ z roku 1955. Největším tahákem je ale originál helmy Kazisvěta z pohádky Princezna se zlatou hvězdou na čele.

Jak složité bylo naučit se s pokladním systémem pracovat?

Vůbec to nebylo složité. Ačkoliv zde“ žijeme“ hlubokým patnáctým stoletím a historickými filmy a jsme technikou spíše nedotknutí, Dotykačku jsme se naučili ovládat snadno a pomáhá nám.

Využil jste již linku technické podpory? Jak jste spokojen s kvalitou servisu?

Ano, neuměli jsme se dívat do pokladny z počítače z domova. Vše nám na podpoře vysvětlili a dnes se díváme pravidelně na mobil a těšíme se z návštěvnosti.
 

Muzeum Jana Žižky  Další zákazníci Dotykačky

 

 

Získejte naši nejlevnější pokladnu za 3 942 Kč již dnes a podnikejte s Dotykačkou
 

Za tuto cenu získáte nejen spolehlivou pokladnu, ale také NONSTOP technickou podporu zdarma, která funguje i o víkendu, aktualizace pokladního softwaru zdarma, školení pro zákazníky zdarma a více než 70 funkcí jako je mobilní číšník, rezervační systém a objednávkový systém!

Chci koupit pokladnu   Chci domluvit schůzku

 

 

Vyzvedněte si pokladnu přímo na naši pobočce v Praze nebo v Brně
 

Za pokladnu můžete zaplatit v hotovosti a vyzvednout si ji osobně přímo na naši pobočce v Praze nebo v Brně. Náš personál je připraven vám zodpovědět vaše dotazy a pomoci vám s nákupem pokladny.

Jaká fáze EET se Vás týká?

Informaci obdržíte obratem do Vašeho e-mailu.