Iniciativa sdružuje podniky, které se dobrovolně zavázaly k dodržování Kodexu bezpečné restaurace a jsou odhodlané plnit přísná, jasně viditelná hygienická opatření a zajistit v maximální možné míře bezpečí svých hostů i vlastního personálu. 

 

Co dalšího můžete udělat pro bezpečnost personálu a zákazníků
 

  • Používejte objednávkový systém – stačí se zaregistrovat na Vyzvednisi.cz, které vás okamžitě propojí se zákazníky ve vašem okolí. Vše je zdarma, bez poplatků a brzy budete moci svým zákazníkům umožnit také rychlou a bezpečnou online platbu kartou. 
  • Zjednodušte si rezervace – využijte telefonního asistenta, který umožní přijmout telefonickou objednávku a vytvořit rezervaci odkudkoliv a synchronizovat ji s rezervačním systémem přímo ve vaší pokladně. Ušetříte si tak čas a papírování a vše budete mít přehledně na jednom místě.
  • Přijímejte bezkontaktní platby – umožněte svým zákazníkům rychlou a bezpečnou platbu kartou a vydělávejte v průměru až o 18 % více. Platební terminály nyní získáte za výhodných podmínek a můžete si vybrat z široké nabídky. 
  • Sdílejte své denní menu – vytvořte si ve Vzdálené správě Dotykačky denní či týdenní menu a sdílejte ho přímo na Facebooku nebo vašem webu. Můžete ho také exportovat ve formátu PDF, případně vytisknout a vyvěsit. 
  • Odměňte věrné zákazníky – zůstaňte pomocí věrnostního programu v kontaktu s těmi, kteří se k vám pravidelně vracejí a nabídněte jim zajímavé slevy nebo odměny za opakovaný nákup.

  

Začněte podnikat efektivněji!


Přidejte se k 25 000 spokojeným zákazníkům a pořiďte si pokladní systém od Dotykačky. Pomůžeme vám zdarma přivádět zákazníky a snadněji řídit profitabilitu podnikání. Samozřejmostí je pozastavení plateb za licenci, když máte zavřeno. Usnadněte si podnikání s praktickými funkcemi a množstvím výhod.
 

Chci koupit pokladnu Chci nezávaznou schůzku