Penzion U Toníčka je skvělým výchozím bodem pro turistiku nebo cykloturistiku v okolí Znojma, kde máte možnost navštívit tradiční ochutnávky vín ze známé společnosti Znovín Znojmo. Historickým centrem Znojma vás proveze oblíbený turistický vláček a v parných dnech doporučujeme návštěvu plovárny Louka.

V penzionu je pět dvoulůžkových pokojů s možností přistýlek, které jsou plně vybaveny vším, co je nutné pro váš klid a pohodlí. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, vanu nebo sprchový kout, varnou konvici a základní set nádobí pro přípravu teplých či studených nápojů a Wi-Fi připojení. V přízemí se nachází společná plně vybavená kuchyně s lednicí, sporákem, mikrovlnou troubou a jídelním koutem s televizí. K zapůjčení je dětská cestovní postýlka. Parkoviště je přímo u penzionu a na dvorku je připraveno kryté venkovní posezení s hračkami pro děti.

Kousek od penzionu se nachází nádherný vinný sklep, který přímo láká k posezení u sklenice dobrého vína. A určitě nezůstane jen u jedné.  Po předchozí domluvě vám nachystají libovolné občerstvení, můžete zde oslavit narozeniny, uspořádat firemní večírek, setkání s přáteli nebo svatbu. Sympatická provozní paní Jaroslava Válková je pro spokojenost svých hostů připravena splnit téměř jakékoliv přání. Pro svoji oblíbenost bývá penzion dlouho dopředu obsazen, svůj oblíbený termín si tak rezervujte včas.

Při výběru pokladního systému měla majitelka možnost porovnat nabídky více dodavatelů. Nakonec vybrala pokladní systém Dotykačka, který je oproti ostatním aplikacím mnohem přehlednější, jednodušší a neustále dostupný. Ke své volbě dodává: “Neznám co je výpadek systému. Při instalaci mi pomáhali operátoři z technické podpory, kteří velmi jasně pochopili, dle mých laických slov, s čím potřebuji poradit. Cena za systém je ve srovnání s ostatními také přijatelná. Za mě spokojenost a doporučuji.”

Tři otázky na konec:

Mohou hosté přijet i se svým domácím mazlíčkem?

Ubytování se zvířátkem je u nás možné pouze na dotaz, snažíme se ale našim hostům maximálně vyjít vstříc.

Co vám nejvíce komplikuje podnikání?

Třeba nesmyslné poplatky za televizi. Živnostník za jednu televizi platí 800 Kč na 3 měsíce. Když máte televizi na každém pokoji, tak to samozřejmě narůstá. Nebo přístup hostů a jejich snaha pronést psa v tašce či odnést si vybavení penzionu ( ručníky, lampičky..), poškození vybavení či nerespektování zákazu kouření na pokoji.

Setkali jste se někdy ze strany hosta s nějakým netradičním požadavkem?

Netradičním ani ne, ptají se na ubytování mazlíčků nebo uskladnění kol. Občas chtějí půjčit fén nebo žehličku na oblečení, tak zvažujeme do budoucna něco takového pořídit. A nutností v dnešní době je samozřejmě internet, který musí být všude.
 

Penzion U Toníčka  Další zákazníci Dotykačky

 

 

Získejte naši pokladnu již dnes a podnikejte s Dotykačkou
 

Za tuto cenu získáte nejen spolehlivou pokladnu, ale také NONSTOP technickou podporu zdarma, která funguje i o víkendu, aktualizace pokladního softwaru zdarma, školení pro zákazníky zdarma a více než 70 funkcí jako je mobilní číšník, rezervační systém a objednávkový systém!

Chci koupit pokladnu   Chci domluvit schůzku

 

 

Vyzvedněte si pokladnu přímo na naši pobočce v Praze nebo v Brně
 

Za pokladnu můžete zaplatit v hotovosti a vyzvednout si ji osobně přímo na naši pobočce v Praze nebo v Brně. Náš personál je připraven vám zodpovědět vaše dotazy a pomoci vám s nákupem pokladny.