Přehled celého podnikání na jednom místě


Kompletní přehledy a reporty. V přehledných grafech a tabulkách najdete veškeré informace nejen o tržbách, ale také o pohybech skladů a položek. Chcete vědět, jaká směna je na tom zrovna lépe, nebo kdo je Vaším top zákazníkem? Naše analytické nástroje Vám ukážou přesná data pokladny v řádech hodin, dnů či měsíců. Prodejní reporty lze sledovat přímo ze Vzdálené správy nebo si je můžete stáhnout do Vašeho zařízení ve formátu tabulky.

 

Snadná práce s produkty, dodavateli, zákazníky


Práce se seznamy. Můžete si podrobně prohlédnout seznamy, založené na informacích z Vaší pokladny. Pracujte s kategoriemi a především s produkty, které jsou v nich obsaženy. Zadávejte ceny k novým položkám nebo se podívejte na výčet Vašich dodavatelů, zaměstnanců či zákazníků.

 

 

Kompletní přehled o skladových položkách


Správa skladů. Zajímá Vás momentální stav skladu? Chcete si udělat inventuru a podívat se na veškeré přesuny a naskladnění? Vzdálená správa Vám to umožní. Můžete také průběžně elektronicky ukládat obdržené dodací listy, a mít tak dokonalý přehled o tom, co a kdy jste na sklad přijali.

 

 

Propojení s účetnictvím, e-shopem, objednávkovým systémem…


Integrace. Propojte Dotykačku s e-shopem, s objednávkovým systém Vyzvednisi.cz nebo s fakturačním nástrojem iDoklad. Pro integraci s iDokladem, je podmínkou vlastnit licenci NEOMEZENĚ. Vyzvednisi.cz funguje ve Vzdálené správě s jakoukoliv licencí. 

 

 

Účinná reklama v místě vaší provozovny


Zákaznický displej. Vlastníte zákaznický displej a chcete na něm zobrazovat poutavé obrázky a videa? Nahrajte si je jednoduše přes vzdálenou správu a zajistěte si tak zdarma reklamu pro Vaše zboží nebo služby.

 

 

Jak se snadno přihlásíte ke svému účtu ve Vzdálené správě


Účet Vám byl automaticky vytvořen ihned po aktivaci licence v aplikaci Dotykačka. Pro přihlášení přejděte na stránku Vzdálené správy a do přihlašovacího dialogu zadejte e-mailovou adresu a heslo, které jste zadali v průvodci aktivací. Jestliže se Vám přihlášení nedaří nebo jste zapomněli svoje heslo, postupujte prosím podle tohoto návodu. Poté už stačí jen jediné kliknutí a můžete svoji pokladnu začít využívat na maximum.