platby kartou online
 

Na začátku byly resturace, které zveřejňovaly svou nabídku na nejrůznějších místech. Ať už na webu, Facebooku, Instagramu, nebo dokonce jen tištěně v podniku. Stejně tak se lišila i možnost objednání. Jednou máte volat, podruhé psát. V tomhle už jsme udělali pořádek hned zkraje.
 

„A teď přidáváme třetí krok,“ říká technický ředitel Dotykačky Ondřej Bohuslav. „Odteď si u vás v podniku zákazník nejen vybere a objedná, ale konečně může i rovnou zaplatit. Pro restauraci je pak další výhoda to, že začínají chystat jídlo až v momentě, když už jsou peníze na cestě k nim.“

Celý proces registrace je připravený tak, aby šel vyplnit a podepsat online. Stačí mít počítač, telefon a za 10 minut můžete přijímat první platby. Věříme, že zejména v menších městech, kde objednávkám a rozvozu nedominují velké firmy, to spoustě podnikům pomůže.

Zároveň pro podniky, které nemají platební terminál vůbec, je to skvělá možnost, jak si online platby vyzkoušet.
 

Začněte přijímat platby kartou na Vyzvednisi.cz

  

Zvažujete pořízení nové pokladny?


Přidejte se k 25 000 spokojeným zákazníkům a pořiďte si pokladní systém od Dotykačky. Pomůžeme vám zdarma přivádět zákazníky a snadněji řídit profitabilitu podnikání. Samozřejmostí je pozastavení plateb za licenci, když máte zavřeno. Usnadněte si podnikání s praktickými funkcemi a množstvím výhod.
 

Chci koupit pokladnu Chci nezávaznou schůzku