Prohlédněte si praktické funkce pokladen Dotykačka

Pro rychlé používání pokladny v praxi jsou důležité maličkosti jako například velikost tlačítek a jejich počet na displeji, přehledné dlaždicové menu pro rychlé ovládání pokladny a minimální počet ťuknutí pro vytištění účtenky. Pro efektivní řízení obchodu nebo restaurace naopak oceníte přehledy prodejů jednotlivých zaměstnanců, inventury a přehled skladových zásob. Prohlédněte si detailněji níže vybrané funkce aplikace Dotykačka nebo se podívejte na výčet všech funkcí.

Dotykačka

Mobilní terminál

Aplikace Mobilní terminál najde využití v různých prodejnách a rychle tak navýší počet pokladen v prodejních špičkách a uspíší tím odbavení čekajících zákazníků. Aplikace je synchronizovaná a zobrazuje položky a kategorie z hlavní připojené, spárované pokladny.

Dokáže také vytvářet nové nebo spravovat otevřené účty a v případě, že používáte více mobilních číšníků najednou, editovaný účet je do zaplacení automaticky na ostatních zařízeních zablokován.

Otevírání/uzavírání pokladny, historie dokladů, tržeb a další nastavení je vždy v režii hlavní pokladny, stejně tak i tisk účtenek. Případně je možné využit mobilní Bluetooth tiskárnu a tisknout účtenky hostům při placení.

Zpět na výběr funkcí
Prodej
Název prodejní položky
Zvolit název
Vybrat z katalogu