Prohlédněte si praktické funkce pokladen Dotykačka

Pro rychlé používání pokladny v praxi jsou důležité maličkosti jako například velikost tlačítek a jejich počet na displeji, přehledné dlaždicové menu pro rychlé ovládání pokladny a minimální počet ťuknutí pro vytištění účtenky. Pro efektivní řízení obchodu nebo restaurace naopak oceníte přehledy prodejů jednotlivých zaměstnanců, inventury a přehled skladových zásob. Prohlédněte si detailněji níže vybrané funkce aplikace Dotykačka nebo se podívejte na výčet všech funkcí.

Dotykačka

Tisk kontrolní účtenky

Pomocí tisku kontrolní účtenky se vyhneme situaci, kdy by se rovnou vytiskl daňový doklad a účet se tak uzavřel ještě předtím, než se host rozhodne, jakým způsobem zaplatí.

Běžným příkladem je restaurace, kdy hostovi před placením přinesete ke stolu účet a host až po jeho kontrole zvolí, zda účet zaplatí hotově, kartou, nebo třeba stravenkami. V takovém případě tedy hostovi vytisknete tzv. kontrolní účtenku a účet necháte otevřený (zaparkovaný) do té doby, než budete znát způsob úhrady. Poté účet standardně uzavřete zaplacením, vytisknete účtenku regulérní, tzn. daňový doklad, a hostovi jí předáte.

Zpět na výběr funkcí
Prodej
Název prodejní položky
Zvolit název
Vybrat z katalogu