Prohlédněte si praktické funkce EET pokladen Dotykačka

Pro rychlé používání pokladny v praxi jsou důležité maličkosti jako například velikost tlačítek a jejich počet na displeji, přehledné dlaždicové menu pro rychlé ovládání pokladny a minimální počet ťuknutí pro vytištění účtenky. Pro efektivní řízení obchodu nebo restaurace naopak oceníte přehledy prodejů jednotlivých zaměstnanců, inventury a přehled skladových zásob. Prohlédněte si detailněji níže vybrané funkce aplikace Dotykačka nebo se podívejte na výčet všech funkcí.

Dotykačka

Více prodejců na jedné pokladně

Dotykačka umí samostatný prodej pro více prodejců s různými IČO na jedné pokladně. Na jednom pokladním zařízení a pod jednou licencí tak může v rámci jedné provozovny Dotykačku využívat více samostatných subjektů, tzv. prodejců. To je vhodné pro kadeřnice a další živnostníky, kde v jedné provozovně pracuje více kadeřnic a každá je samostatným podnikatelským subjektem s vlastním IČO.

V provozovně tak může být jen jedno pokladní zařízení s jednou licencí Dotykačky. Každá z kadeřnic si v pokladně vytvoří vlastní uživatelský účet, který následně označí jako samostatného prodejce. Každý takový prodejce si pak nastaví vlastní informace o společnosti, samostatnou řadu (číslování) a tisk účtenek.

Zpět na výběr funkcí
Prodej
Název prodejní položky
Zvolit název
Vybrat z katalogu