Prohlédněte si praktické funkce pokladen Dotykačka

Pro rychlé používání pokladny v praxi jsou důležité maličkosti jako například velikost tlačítek a jejich počet na displeji, přehledné dlaždicové menu pro rychlé ovládání pokladny a minimální počet ťuknutí pro vytištění účtenky. Pro efektivní řízení obchodu nebo restaurace naopak oceníte přehledy prodejů jednotlivých zaměstnanců, inventury a přehled skladových zásob. Prohlédněte si detailněji níže vybrané funkce aplikace Dotykačka nebo se podívejte na výčet všech funkcí.

Dotykačka

Správa pokladen on-line odkudkoli

Jak mít o všem přehled, i když jste zrovna na dovolené nebo na služební cestě? Odpověď zní: vzdálená správa. Díky ní se ke všem datům z pokladního systému dostanete kdykoli, třeba z druhého konce světa.

Z pohodlí domova se každý večer podíváte, jak se podniku ten den dařilo. Získáte tak mimo jiné také dokonalý přehled o zaměstnancích, což u mnohých podniků odfiltrovalo nekalé praktiky některých pracovníků.

Prostřednictvím vzdálené správy snadno upravíte cokoli v nastavení pokladny online, odkudkoli, třeba přes počítač nebo smartphone.

Zpět na výběr funkcí
Prodej
Název prodejní položky
Zvolit název
Vybrat z katalogu