390 Kč

Seznam licencí: Zdr

Licence ZADARMO vám umožní pouze spolehlivě evidovat tržby. Pokud si vystačíte s jednoduchým účtováním položek přes číselnou klávesnici, a nepotřebujete žádné další funkce, je tato licence právě pro vás.

Podrobné informace

Vyberte si délku licence:

Cena od

390 Kčs DPH 471,90 Kč

Vyberte licenci, která vám vyhovuje:

Odeslat e-mailem

Popis produktu

Licence ZADARMO vám umožní pouze spolehlivě evidovat tržby. Pokud si vystačíte s jednoduchým účtováním položek přes číselnou klávesnici, a nepotřebujete žádné další funkce, je tato licence právě pro vás.

Diskuse

user
František Provaznik 22.02.2017 v 20:38:56

Sleva41

Proc trestáte podnikatele kteri si koupily vás produkt vcas a nyní dáváte slevu tem kteri to kupuji na poslední chvily.Je to minimalne nemravne ale přesně to odpovídá Babisovu jednání .Jeto prasárna .

administrator
Jana Rozíková 23.02.2017 v 09:27:09

RE:Sleva41

Vážený pane Provazníku,

děkujeme za zaslání Vašeho podnětu.

Mrzí nás, že to vnímáte tímto způsobem.

Ujišťujeme Vás, že uvedená sleva rozhodně nemá za cíl kohokoliv trestat, ale ještě více zpřístupnit náš pokladní systém podnikatelům.

I bez této slevy je cena našeho pokladního systému velmi nízká ve srovnání s kvalitou produktu.

Slevy dnes poskytuje již každá společnost a v obchodě si přece také nebudete stěžovat na to, že jste koupil zboží za plnou cenu a oni si ho poté dovolí dát do akce.

Na závěr bych ráda upřesnila, že společnost Dotykačka nemá a nikdy ani neměla nic společného s panem Babišem ani s nikým z jeho blízkých. Jedná se pouze o pomluvu, která se snaží poškodit naše podnikání. Pokud však máte přímé důkazy o opaku, pak je právě pro Vás určena naše soutěž o cestu kolem světa. Podrobnosti naleznete zde www.dotykacka.cz/cesta-kolem-sveta/

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na infolince 221 221 331.

S přáním příjemného dne Jana Rozíková za tým Dotykačky